U love me

środa, 13 lutego 2013

Siedmiu wspaniałych

Wiem wiem. Miało być robótkowo, ale zostałam zaproszona do zabawy blogowej Siedmiu Wspaniałych przez Agnieszkę z bloga Pracownia Agnieszki i nie mogłam się oprzeć, żeby nie skorzystać.
Oto zasady zabawy (pozwoliłam je sobie z racji lenistwa skopiować :)):
1. Wymieniamy 7 waszym zdaniem naj naj panów, nie gra roli, czy cenicie ich za piękną buźkę, czy też za jakieś inne przymioty, grunt, żeby Wam się podobał. Mogą być aktorzy, postacie animowane - aby płeć męska :)
2. Uzasadniamy przynajmniej jeden wybór, dlaczego ten, a nie inny pan. W miarę możliwości wstawiamy fotkę albo filmik.
3. Napisz, w jakiej kolejności tworzysz swoją listę Wspaniałych. 
4. Otaguj przynajmniej jedną osobę.
Oto moja lista wspaniałych męskich przedstawicieli:
NUMER 1.  Gerard Butler
nic dodać, nic ująć. Obejrzałam wszystkie filmy jakie do tej pory nakręcił. Niektóre, jak "Brzydka prawda", nawet po kilka razy. Jest cudny w każdym calu i ma zniewalający "krzywy" :) uśmiech.
NUMER 2. Jan Paweł II
Uosobienie dobroci, mądrości i miłości. Zawsze traktowany przeze mnie jak Dziadek. Do tej pory gdy go słyszę lub oglądam kręci mi się łza w oku... Człowiek epoki.
NUMER 3. Św. Juda Tadeusz
Patron spraw trudnych i beznadziejnych. Pomógł mi w życiu nie raz, w momentach kiedy nie widziałam już wyjścia z sytuacji. Dlatego zajął miejsce na mej szyi i jest ze mną na codzień.
NUMER 4. Michael Pread
Jedyny prawdziwy Robin Hood. Miłość moich lat szkoły podstawowej. I ta muzyka w tle...
NUMER 5. Freddie Mercury
Tutaj mogłabym powtórzyć to co napisała Agnieszka. Jego piosenki znam na pamięć. Z czasem zaczęłam rozumieć to co śpiewał... Miłość muzyczna z lat młodości.
NUMER 6. Paulo Coelho
Jeden z niewielu pisarzy, których twórczość mnie fascynuje. Jego książki mogłabym czytać i czytać wciąż od nowa i zawsze doczytam się czegoś czego nie zauważyłam za pierwszym razem.
NUMER 7. Oskar
Wiem, że to postać wymyślona, ale jak dla mnie nie mogło go zabraknąć na tej liście. Ten mały chłopiec nauczył mnie wiele o życiu... Polecam.

I to już cała moja lista. Powinno się na niej znaleść jeszcze kilku innych mężczyzn, ale mogłam wybrać tylko siedmiu. Co myślicie o moich Wspaniałych?? :)
Do dalszej zabawy nominuję....  tafcik , Elę i Izzy. Mam nadzieję, że weźmiecie udział w tej jakże miłej zabawie. W końcu nie zawsze możemy sobie pozwolić na bezkarne ochy i achy w stronę innych facetów.

A już wkrótce, jak tylko wywale choróbsko i lenia z tyłka, pokaże Wam same cudowności :) Ale na razie sza....
Tara.
***
Pracownia Agnieszki - jeszcze raz dziękuję za zabawę... Mam ostatnio zastój twórczy, więc to było dla mnie jak mała rozgrzewka przed powrotem na pełnych obrotach :)
i love... i wish..., JAGODZIANKA, mamaolgi - kremów używam jeden w danym momencie, wybór czysto losowy
Anna M, Moje Małe Rękodzieło, kal32 - cieszę się że słoik w ubraniu Wam się podoba
Elu - tak naprawdę to mało się dzieje. Człowiek chciałby więcej a tu czasu i czasami siły brak :/ Ale obiecuję poprawę :)
bnorbert3, Natalia - dziękuje za zaproszenia.

 

7 komentarzy:

 1. Kasiu, ja może i bardzo chętnie powzdychałabym do Panów (a listę mam długą, nie wiem czy byłabym w stanie w 7 się zmieścić), ale z zasady nie biorę udziału w takich zabawach :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko, że pozostaje nam tylko do nich wzdychać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. cieszę się, że wzięłaś udział:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe wybory i uzasadnienia. Kilka osób też bym wybrała tak, jak Ty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, dziękuję za zaproszenie ale podobnie jak Izzy....przepraszam i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezłe i zaskakujące zestawienie;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)