U love me

niedziela, 23 grudnia 2012

Świąteczne szaleństwo

Czekałam na koniec świata. Mówiłam sobie - jak to się wszystko skończy to po co szaleć... Lepiej sobie porobić coś co sprawia przyjemność, niż sprzatać na przykład... I co? I końca świata nie było!!! Trzeba żyć i robić nie tylko te przyjemne rzeczy !!! Już nigdy nie uwierzę światowej histerii ;)
A tak na poważnie: Zabrałam się za świąteczne przygotowania. Wczoraj kupiłam choinkę. Niestety sztuczną, bo te żywe co były na sprzedaż to powinno się nazywać Choinka z Odzysku ( igły tylko na koniuszkach gałęźi) i jeszcze sobie życzą 40€!!! Kradzież w biały dzień!!! Potajemnie kupiłam prezenty dla potworów. Mam nadzieję, że zajmą się nimi dłużej niż 15 minut. I zabraliśmy się za... to co najprzyjemniejsze w światecznym planie działania, a więc ozdabianie. :)
A oto co powstało:
Choinka: zdjęcie z lampą błyskową
 i bez lampy
 Wstyd się przyznać, ale nie ma na niej ani jednej rzeczy zrobionej moimi rękami :/ Obiecuję poprawę, za rok :) (już zbieram materiały dydaktyczne z neta). Ale!!! Nie oznacza to, że nie ma na niej żadnego rękodzieła. O nie, nie. Kilka tworów mojego Arthura:
Dzwonek 2D
 Dzwonek 3D
i szyszkowa choinka
oraz pracę, niektórych Was 
Obiecuje z ręką na sercu, że w następnym roku moja choinka będzie przyozdobiona większą liczbą bombkowych wyrobów wykonanych własnoręcznie.
Na drugi rzut poszedł kominek, a właściwie przestrzeń nad kominkiem. Oto moja karteczkowo-robótkowa galeraia (robótki Arthura)
Karteczkowe pranie
Zdjęcie Arthura z Mikołajem
Aniołki i Mikołajki Arthura i Antosia

Arthurowe twory:

I kolejna galeria karteczkowa


A tutaj przestrzeń zewnętrzna:
Okno

 I znak-info dla Mikołaja
Jak widzicie śniegu nie ma :(
Zrobiłam też trochę porządków w sypialniach i pracowni, ale do ideału jeszcze brakuje.
Plan na dziś: porządki ciąg dalszy, zakupy, gotowanie (to co prawda nie moja domena, ale też mam w tym swój udział) no i pieczenie ciasta "Kremówki Wadowickie". Swoją drogą to mam pytanie: Czy można schrzanić ciasto z pudełka????? :)
Tara.
***
Do Wszystkich:
7 komentarzy:

 1. hehe niestety można :D jak się z nim eksperymentuje ;p
  pięknie u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała, dostojna choinka:), ozdoby w wykonaniu Arthura godne podziwu:). Życzę Tobie Kasiu i Twojej Rodzinie wszelkiej pomyślności, radości i zdrówka z okazji Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekna choineczka a także ślicznie ozdobiony kominek.
  Składam życzenia wszystkiego dobrego w ten świąteczny czas

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie ozdoby świąteczne wyglądają bardzo ładnie:) Jak się zepsuje ciasto z pudełka, to trzeba zrzucić winę na producenta, że złą ilość składników spakowali:D:D
  Przy okazji Wszystkiego Dobrego na ten szczególny czas. Przede wszystkim miłości i odpoczynku!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świątecznie na maksa w Twoim domku pozostaje już tylko świętować i właśnie na to świętowanie życzę Tobie i całej Twojej rodzinie wszystkiego co najlepsze:* Wesołych Świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt, ładne tworki tych Twoich potworków. Co do ciasta,to niestety można

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)