U love me

niedziela, 16 grudnia 2012

Pierwsza tura kartek na Boże Narodzenie i postanowienie nr 1

Do tej pory zarzucałam Was minihafcikami. Teraz pokaże co z nich powstało. Przedwczoraj przysiadłam z klejem i przydasiami i oto moje kartki dla znajomych i rodziny. Zanim jednak je ujrzycie pragnę przypomnieć, że to mój pierwszy sezon karteczek bożonarodzeniowych i to w dodatku na tak dużą skalę.
Łoś dla Nelu - dziewczyny Arthura :)
Szopka dla mojej Mamy
Świąteczny wieniec dla "Teściów"
Konik na biegunach dla "Cioci" Oli.
Zrobione jest także pięć karteczek na wymiankę u Hani i Joasi, ale te według regulaminu będę mogła pokazać dopiero w święta.
Dzisiaj pomimo niedzieli czeka mnie kolejna porcja hurtowej twórczości. Muszę dokończyć tworzenie karteczek i spakować je jutro na pocztę. Przeraża mnie to wszystko trochę. Już teraz wiem, że wzięłam się za to za późno. W następnym roku muszę to wszystko inaczej zaplanować. Przeraża mnie brak czasu, brak słońca a tym samym energii, brak kasy - notoryczny... Gdyby chociaż święta były za dwa tygodnie, a nie za tydzień.... Ale płonne nadzieje... W związku z zaistniałą sytuacją ogłaszam PIERWSZE NOWOROCZNE POSTANOWIENIE!!!!
Żyć tak, aby w przyszłym roku ominąć tegoroczne obawy :)
Tara
***
Kochane moje dziękuje za przemiłe komentarze na temat metryczki.
Izzy - dziękuję za zaproszenie. Jak już zauważyłaś skorzystałam bez zastanowienia. A teraz zaczytuję się w Twoich poprzednich blogach.... i niestety ale możesz się poczuć w pewnym stopniu odpowiedzialna za mój brak czasu !!!! ( nie można czytać i krzyżykować jednocześnie) :)


11 komentarzy:

 1. Piękne karteczki ;) a Łosiu jest uroczy

  OdpowiedzUsuń
 2. Karteczki są pierwsza klasa!:) I pocieszę cię: ty je zrobiłaś, a ja poprzestałam na chęciach. I nie siły, już nie zdążę.:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne karteczki, rodzina będzie zachwycona:)Tak, tak, ja już się nauczyłam (po wcześniejszych doświadczeniach), że pracę nad kartkami świątecznymi trzeba zacząć w październiku:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartkami jestem zauroczona.
  A czas, kurcze już w zeszłym roku obiecywałam sobie, że za kartki zabiorę się już w wakacje, jak to niektóre osoby czynią, ale... na tym się skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne kartki, ta z wieńcem to mój nr 1!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie karteczki są śliczne!! Sama też chciałabym od kogoś taką dostać!:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne kartki! Śliczne hafciki i każda tak pięknie oprawiona, dopieszczona. Adresaci na pewno będą szczęśliwi mając życzenia na takich karteczkach.

  OdpowiedzUsuń
 8. To ja Ci zycze, zeby wszystkie kartki doszly na czas! Moje wyslalam juz 5 grudnia i czekam az dojda. Denerwuje mnie jak kartki dochodza po swietach:(

  OdpowiedzUsuń
 9. karteczki są cudne :) dla mnie numerem jeden jest pierwsza :D obdarowana na pewno się ucieszy

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne karteczki. A co czasu niestety tempo życia jestteraz takmstraszne ze chyba większość z nas się z tym problemem boryka. W przyszłym roku stworzysz wiecej karteczk.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowne karteczki - teraz Ciebie rozumiem, że tworzenie takich cudeniek raduje duszę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)