U love me

wtorek, 4 grudnia 2012

Produkcja idzie pełną parą :)

Po szalonym tygodniu hafcikowych prezentów, nadszedł kolejny szalony etap. Od 1 grudnia rozpoczęłam "produkcję" minihafcików na kartki Bożonarodzeniowe. Założyłam robić jeden minihafcik na dzien tak aby się wyrobić do 15tego z kompletem. Jak na razie idzie mi zgodnie planem. Dzisiaj zaczął się 4 grudnia i na tamborku czwarty minikrzyzyk :) Niestety albo stety w miedzyczasie wyskoczyło mi zamówienie na kolejną metryczkę, która musi się znaleść w Polsce na Święta dla pewnej dziewczynki o bardzo dziwnym imieniu... ale dam radę! (mam nadzieję... ) - pokaz już wkrótce.
A teraz moje maleństwa:


 A tutaj czwarty w toku:
U mnie już pierwsza w nocy... Spadam spać bo jestem już na nogach 21 godz... Tym razem dzieki Arthurowi :/
Tara
***
Na komentarze odpowiem wkrótce... Padnięta jestem, wybaczcie :)


11 komentarzy:

 1. Fajne hafciki, będą piękne kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam! Ja ostatnio znowu nie mam czasu na haft :(

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. oo, widzę że u Ciebie to samo co u mnie tez dziś ruszy produkcja kartek;-) śliczne małe witrażyki, duże hafty są niewątpliwie piękne, ale te malutkie bardziej mi się podobają !

  OdpowiedzUsuń
 4. podziwiam za tępo pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne hafciki:) A tak poza tym bardzo Ciebie podziwiam, bo tez planowałam wyszycie hafcików do kartek ale tak w między czasie pomyślałam, że ja napracuję się a nie każdy to doceni:)Dostaną kupione:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne hafciki:) A tak poza tym bardzo Ciebie podziwiam, bo tez planowałam wyszycie hafcików do kartek ale tak w między czasie pomyślałam, że ja napracuję się a nie każdy to doceni:)Dostaną kupione:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne hafciki:) A tak poza tym bardzo Ciebie podziwiam, bo tez planowałam wyszycie hafcików do kartek ale tak w między czasie pomyślałam, że ja napracuję się a nie każdy to doceni:)Dostaną kupione:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)