U love me

wtorek, 30 października 2012

Kwiatowe rekolekcje - odsłona 2

Miałam Wam pokazać zrobioną jedną stronę haftu, ale mi nie wyszło. Moje oczy się wypaliły od tej instrukcji :( A jakoże od jutra postanowiłam skupić się w pełni nad prezentem do fb wymianki mikołajkowej pokazuje na jakim etapie jestem teraz.

Nie wiem czy Wy też to tak odbieracie jak ja, ale im dalej tym efekt lepszy :)
Jak robię ten obraz to widzę same plamy, które stają się niczym, ale jak spojrzę na to z odległości zaczynają pojawiać się piękne kwiaty :) I to jest magia xxx - to w nich pokochałam.... Z kanciastych kwadratów powstają rzeczy niezwykłe.
Tara.
***
Moje Małe Rękodzieło - masz niespodziankę na email-u :)
Anno - ta kolekcja gazetek dotyczy szydełkowania nie drutowania ;) Ja tam wolę robić szydełkiem bo wydaje mi się że efekty są szybciej widoczne.
Titanio - witam w moich skromnych progach. Rekolekcji... napewno nie rzucę w kąt :) Na razie jestem zmuszona do odłożenia na momencik na bok. Sprawy terminowe wzywają. Ale jak je skończe to pamiętaj!!! pojawiam się u Ciebie z chwalipieństwem :)
Dziewczynki - co do zakupków to jest to co Tygryski lubią najbardziej, a zwłaszcza takie wyszukane, wypatrzone wśród mnóstwa innych rzeczy :)
Witam kolejnego Obserwatora :) Mam nadzieję, że będziesz tu częstym gościem, bo im więcej nas tym cieplej :)
Buźka.

4 komentarze:

 1. Nie tylko im dalej tym piękniej, ale myślę też że im bardziej oczy sobie wypatrzysz i namęczysz się nad wzorem tym bardziej będziesz z efektu końcowego zadowolona :) Już jest pięknie, a co będzie dalej?
  Z przyjemnością będę śledzić postępy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jak u impresjonistów.:)Podoba mi się to, co widzę, nie przestawaj, efekt będzie oszałamiający.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam tak samo z moim wielkim UFOkiem - z bliska beznadzieja, tylko bure plamy, dopiero z pewnej odległości zaczyna przypominać oryginalny obraz :) Na pewno efekt będzie wart włożonej pracy, trzymam kciuki za szybkie ukończenie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)