U love me

poniedziałek, 17 września 2012

Mini hafciki weekendowe

Czas pędzi nieubłaganie. Ledwo były moje urodziny a już październik zbliża się milowymi krokami. Życie przepływa mi między palcami. Zwłaszcza w tygodniu, kiedy Arthur idzie do przedszkola, każdy dzień mija jak oka mgnienie. Zaprowadzam go na 9:15 a już o 12:15 muszę go odebrać. I tak przez pięć dni w tygodniu. Trenujemy technikę chodzenia bez wózka, więc droga z przedszkola, która mi samej zajmuje 15 minut z nim trwa nawet godzinę. Gdy wrócimy to już pół dnia za nami... I gdzie tu znaleść czas na wszystko co by się chciało? Powiem Wam szczerze, że te spacery to i mnie męczą. :) No ale cóż takie życie - trzeba spacerować jak się nie ma odwagi zrobić prawa jazdy :). No bo gdzie znajdzie się instruktor z anielską cierpliwością do takiej osoby jak ja, co nawet jak ktoś pyta 'jaki to był samochód' to odpowiada 'czerwony, czarny albo zielony' :)
No ale nie myślcie, że próźnowałam przez weekend. Oto moje pierwsze minihafciki.
Przeznaczenie: pójdą na kartki. Jeden do zwyciężczyni mojego candy a drugi do mojej znajomej wraz z przeprosinami, bo piszę już do niej od świąt wielkanocnych :/ (świnia jestem i tyle:( ). Od tej pory postanawiam zakończyć wszystkie sprawy które mam w głowie na liście: do zrobienia od dawna!
Teraz czas dokończyć moją nieszczesną Damę i Drzewko no i mój nowy haft który jest obecnie na tamborku - miś TT. :) Zdjęcia wkrótce.
***
Promyk - jak widzisz zrobiłam teraz dla odmiany coś w kolorach wiosny :)
Wyspa Moich Snów - no to na co mama czeka?? Do dzieła :)
Magda, sylwuska, Ela, Jagna, realizacjamarzen, donka66 - Ciesze sie że moje konie się Wam podobają. Powiem szczerze, że mi też :)

Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za komentarze. Dają mi siłę i wiarę, że to co robię może się komuś podobać i nie jest tandetą :)

Witam nowego Obserwatora: Janeczke z Janeczkowa :) Ciesz się, że tu wstąpiłaś. Janeczka jest jedna z wielu osób które odwiedzam i tworzy cuda w każdej dziedzinie. Zapraszam Was wszystkie do niej na rekonesans :)

Tara
PS. Jak widzicie od paru postów przyjełam metodę odpisywania na komentarze pod postem. Wydaje mi się, że tak jest łatwiej się z Wami komunikować. Buziole.

7 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wiosenne mini hafciki;)Przejmę chyba od ciebie sposób odpisywania na komentarze, bo tak lepiej trafiają do adresata. Oby spacery z przedszkolakiem stały się dla ciebie wyłącznie przyjemnością!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hafciki bardzo wiosenne :-)Co do prawa jazdy to myślę,że znajdzie się taki instruktor, cierpliwy i konkretny...Ja na takiego trafiłam...Życzę powodzenia w spacerach :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super hafciki ciekawa jestem gotowych karteczek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do samochodów to mam takie samo pojęcie jak Ty albo jeszcze mniejsze a prawo jazdy zrobiłam w wieku 53 lat i co było niemałą sensacją egzamin zdałam za pierwszym razem a teraz jeżdżę i jest fajnie. Trzeba dać sobie szansę na sprawdzenie się. Odpisywanie na posty też mi bardzo podoba się:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)